, 14 Серпня
booked.net
2 Січня, 2022, 8:47

Новий двоповерховий потяг Інтерсіті почав курсувати через Вінницю

Електропотяг №747 Київ — Львів. Його маршрут проліг через Козятин, Калинівку Вінницю та Гнівань. У Вінницю поїзд прибуватиме, рухаючись до Львова, о 19: 09 і стоятиме три хвилини.

У зворотньому напрямку прибуває поїзд о 20:48, і через три хвилини відправляється до Києва.

З Києва поїзд відправлятиметься щоденно, крім понеділків, о 16:41 та прибуватиме до Львова о 00:45. Зі Львова поїзд виїжджатиме о 02:00 та прибуватиме до Києва о 10:03. На шляху прямування поїзд зупинятиметься на станціях Вінниця, Хмельницький, Тернопіль та інших.

Поїзд обладнаний розетками з USB-роз’ємами для кожного пасажира, сповивальними столиками в головних вагонах, пандусами та місцями для перевезення людей з інвалідністю, тримачами для велосипедів, системами відеоспостереження, кондиціювання, вентиляції, пожежної сигналізації та пожежогасіння, вакуумними туалетами, — зазначають на сайті «Укрзалізниці».

«Два роки цей поїзд не експлуатувався, оскільки потребував значного та дороговартісного ремонту. Проте залізниці потрібен такий рухомий склад — цей комфортний для пасажирів двоповерховий поїзд може використовуватись на багатьох маршрутах та покращити якість залізничних перевезень для мешканців країни. Тому було прийняте рішення відремонтувати обидва електропоїзди Skoda, що має Укрзалізниця. Сьогодні перший з них вже поїхав своїм маршрутом. Другий поїзд ми плануємо випустити з ремонту в першій половині наступного року», — зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін.

Останні новини

Новини

12 Серпня
11 Серпня
10 Серпня