, 29 Травня
booked.net
22 Вересня, 2020, 15:55

Нинішній голова Літинської райради Віталій Мельник балотуватиметься на посаду селищного голови

Команда «Української Стратегії Гройсмана» висунула своїх кандидатів до рад різних рівнів,  на мерів та селищних голів. За посаду очільника Літинської об’єднаної територіальної громади боротиметься нинішній голова Літинської районної ради Віталій Мельник.

Бути в команді Володимира Гройсмана – це моє внутрішнє переконання. Те що він зробив для України та для місцевого самоврядування є найвагомішим результатом за всі роки незалежності нашої країни. Зокрема в  Літині  відремонтована  дорога, в  Центральній районній лікарні  зробили ремонт, закупили сучасну техніку та й загалом , за час прем’єрства Володимира Борисовича було залучено багато  коштів на розвиток нашої територіальної громади, – каже Віталій Мельник.

За словами Віталія Борисовича, кожна місцевість має свої проблеми, які потрібно долати, а також напрацьовувати   механізм стратегічного розвитку.

На сьогодні  Літин – єдине в області містечко, де відсутня  центральна каналізація. Це наша головна проблема і з нею потрібно щось робити.  Ще потрібен водопровід та розв’язувати інші проблеми, які турбують наших людей. Важливими також  є напрямок освіти, медицини,  спорту та культури. В нас багато людей займаються спортом і першочергово стоїть питання реконструкції  центрального стадіону. Загалом завдань дуже багато, але все буде залежати від того, наскільки ми будемо спроможні і як будемо працювати.

Кандидат на посаду селищного голови Віталій Мельник зазначає, робитиме все можливе, що залежатиме від нього. Головне – це розвиток громади  та комфортне життя людей.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня