, 9 Лютого
booked.net

Обласна та міська влада Вінниччини передали поліції 21 службовий автомобіль

10 січня за участю керівництва області та міста Вінниці поліцейським Вінниччини передали 21 службовий автомобіль. Службовий транспорт закуплений за кошти держави та місцевих бюджетів. Серед тих, хто отримав авто, – поліцейські офіцери громад.

Начальник Головного управління Нацполіції у Вінницькій області Іван Іщенко зазначив, що поліція Вінниччини продовжує покращувати матеріально-технічне забезпечення.

– Вдячний Міністерству внутрішніх справ, Національній поліції України, військовій обласній адміністрації, органам місцевого самоврядування, що ми маємо змогу надавати службові автомобілі нашим працівникам для того, щоб вони краще виконували свої службові обов’язки. Вінниччина продовжує бути одним з найбезпечніших в Україні, – сказав Іван Іщенко.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий наголосив, що безпека людей – один з найважливіших пріоритетів.

– Приємно, що Вінниччина – у лідерах за кількістю відкритих у громадах поліцейських станцій. Над їх створенням та забезпеченням поліція, влада та громади активно працювали впродовж двох років. Важливо, що ця безпекова ініціатива отримала схвальні відгуки від жителів області. В її розвиток інвестували не тільки держава й громади, а й підприємці. І це свідчить про довіру до поліції та державної політики, – сказав Вячеслав Соколовий.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов подякував поліцейським за професіоналізм, відданість та героїзм.

– Лютий 2022 року показав, наскільки важлива взаємодія між органами місцевого самоврядування і усіма структурами, які забезпечують безпеку наших громадян. Думаю, що саме з початку війни авторитет і рівень довіри до поліції піднявся в рази, – сказав Сергій Моргунов.

Шість автомобілів передали поліцейським офіцерам громад: Могилів-Подільської, Мурафської, Копайгородської, Теплицької, Тиврівської та Липовецької.

Поліцейський офіцер Могилів-Подільської громади Анатолій Паламарчук на цій посаді працює 3 місяці, обслуговує 6 тисяч населення.

– Робота покращиться, адже з однієї точки міста у другу можна буде добратися в найкоротші терміни, – розповідає він.

На обслуговуванні офіцера Теплицької територіальної громади Сергія Базелука – 8 населених пунктів.

– Автомобіль дуже потрібен, він заощадить час реагування на повідомлення громадян, допоможе в розкритті як правопорушень, так і злочинів. А в нашій сільській місцевості автомобіль просто необхідний для якісного виконання завдань, – розповідає офіцер громади.

Мурафський сільський голова Олег Літвіненко каже, що поліцейську станцію на території громади відкрили кілька місяців тому. Сьогодні громада отримує автомобіль для свого поліцейського.

– На території нашої громади 11,5 тисячі населення, 7 сіл. Роботи – багато, – зазначає Олег Літвіненко. – До сьогодні дільничний приїздив на село, коли мав змогу. А наш поліцейський офіцер має бути постійно на території громади.

Останні новини

Новини

8 Лютого
7 Лютого
6 Лютого