, 30 Листопада
booked.net
7 Грудня, 2020, 14:01

Оборудки з речдоками: на Вінниччині СБУ викрила податківця

Служба безпеки України викрила керівника одного з відділів слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області на оборудках з речовими доказами.

За даними слідства, посадовець налагодив механізм незаконної реалізації 50 тонн етилового спирту, який раніше був вилучений у межах розслідування кримінальних проваджень. Для проведення оборудки фігурант організував фіктивну утилізацію підакцизної продукції через афілійовану комерційну структуру.

Наразі організатору схеми повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 367 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про відсторонення його від посади.

Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення і притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до протиправної діяльності.

Заходи із викриття зловмисника проводились спільно зі слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Хмельницькому, під процесуальним керівництвом Вінницької обласної прокуратури.

Останні новини

Новини

29 Листопада
28 Листопада
27 Листопада
26 Листопада