, 2 Жовтня
booked.net

Очікується постачання вакцини AstraZeneca у Вінницьку область

В департаменті охорони здоров’я та реабілітації відбулась онлайн-нарада з керівниками центрів первинної медико-санітарної допомоги, на базі яких працюють мобільні бригади та пункти щеплень.

Як говорилося під час наради, днями в Україну прибула нова партія вакцин AstraZeneca. Очікується постачання вакцини у Вінницьку область. Цю партію мають використати для вакцинації другою дозою тих, хто отримав перше щеплення вакцинами CoviShield/AstraZeneca. Про це повідомила керівникам ЦПСМД Тетяна Бондаренко – заступник директора обласного Департаменту охорони здоров’я та реабілітації.

Область очікує постачання вакцини Pfizer/BioNTech, якою щеплюватимуть освітян, органи державної влади та працівників судової системи. Чергова партія вакцин CoronaVac, яка надійде на Вінниччину, призначена зокрема, для категорій населення 18-59 років зі супутніми патологіями та для працівників пенітенціарної служби.

Під час наради було наголошено на необхідності продовження тренінгів для медичних працівників щодо вакцинації населення. До навчань планується долучити студентів медичних університетів та медколеджів, а також лікарів-інтернів.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня
28 Вересня