, 29 Листопада
booked.net
1 Грудня, 2021, 14:14

Очільник партії Порошенка на Вінниччині вкотре заплутався у тарифах на газ, політиці та часі

Голова обласної організації «Європейської Солідарності», голова фракції «ЄС» в облраді Андрій Гижко  вкотре виступив з некомпетентним дописом у соціальній мережі, продемонструвавши цілковите нерозуміння суті питання, яке  розглядалося на останній сесії Вінницької обласної Ради.

29 листопада на Fb-сторінці Вінницької обласної організації політичної партії “Європейська Солідарність” було опубліковано наступне:

“Вінницька обласна рада 27 листопада ухвалила рішення щодо підвищення тарифів на опалення та гарячу воду для абонентів «Вінницяоблтеплоенерго». З 1 грудня 2021 року тариф виросте вдвічі, попри те, що ще два місяці тому облрада вирішила не підвищувати вартість комунальних послуг для громадян. Проти такого рішення категорично виступила фракція партії «Європейська Солідарність». Як зазначив голова фракції «ЄС», очільник обласної партійної організації Андрій Гижко, в умовах зменшення кількості отримувачів субсидій підвищені тарифи будуть непід’ємним для багатьох громадян, а тому комунальні послуги в існуючих економічних умовах не повинні дорожчати. Разом з тим, на переконання пана Гижка, державний бюджет має компенсувати комунальним підприємствам «різницю» у тарифах, якщо вартість послуги для населення є меншою за ринкову. «Ми категорично проти підвищення тарифів і вважаємо, що державний бюджет має компенсувати ті втрати, які несуть комунальні підприємства, і що з цим слід звертатись до Кабміну та президента. Ми звертались у вересні, але жодної відповіді не отримали. Коли я спитав голову обласної державної адміністрації, як представника президента в області, чому ми не отримали жодної реакції, то він не знайшов, що мені відповісти. Після цього фракції «Української стратегії Гройсмана» та «Слуги народу» синхронно проголосували за це рішення», – заявив Андрій Гижко”.

Очільник партії Порошенка на Вінниччині вкотре заплутався у тарифах на газ, політиці та часі

Відразу необхідно зауважити, що сесія Вінницької обласної ради пройшла не 27 листопада (оскільки ця дата припадала на суботу), а 26 листопада. Що ж до суті закидів очільника обласної парторганізації “ЄС”, то їх переконливо спростував директор КП “Вінницяоблтеплоенерго”, очільник профільної комісії Вінницької обласної ради Андрій Ковальов.
“Прошу Вас не маніпулювати на тематиці підвищення тарифів. Хочу пояснити фактаж:
– проект рішення, який ми більшістю депутатів проголосували на останній сесії стосується бюджетних установ, про населення жодного слова;
– коефіцієнт корегування який ми застосовуємо приводить у відповідність вартість електроенергії для КП;
– це рішення дало можливість не отримати збиток для підприємства «Вінницяоблтеплоенерго» у розмірі орієнтовно 3 млн. гривень, що в свою чергу зменшить навантаження саме на обласний бюджет.
І останнє, ми спільно з Вами приймали рішення про непідвищення тарифів для населення, вважаємо це рішення було вірним. Але сподіваюсь ми і спільно з Вами компенсуємо з обласного бюджету різницю в тарифі для нашого КП «Вінницяоблтепло, яка орієнтовно складе 7 млн. грн».
Дякую”, – зазначив Андрій Ковальов у коментарі до допису партійців Порошенка.
Очільник партії Порошенка на Вінниччині вкотре заплутався у тарифах на газ, політиці та часі
Отже, доводиться констатувати, що Заслужений економіст України Андрій Гижко (звання присвоєно Петром Порошенком у 2018 р.) вкотре заплутався в питаннях формування комунальних тарифів, позиції власної фракції з цього питання та навіть дати проведення сесії обласної ради.
Про те, як Андрій Гижко публічно зганьбився на трактуванні тарифного питання попереднього разу, можна прочитати тут.

Останні новини

Новини

28 Листопада
25 Листопада
24 Листопада