, 19 Травня
booked.net

Одна з вінницьких СТО переобладнує машини для потреб ЗСУ

В одному із вінницьких СТО фарбують та переобладнують автомобілі для потреб Збройних Сил України. Лагодять машини, які перебували на штрафмайданчиках, або ж ті, власники яких добровільно віддали авто захисникам.

З початку повномасштабного нападу Росії на Україну майстри переробили та передали уже 4 авто.

Один автомобіль забрали зі штрафного майданчика. Замінили мастило та фільтра, а нині встановлюють на нього кулемета.

В одному із вінницьких СТО переобладнують автомобілі для потреб ЗСУ

Другу машину на потреби Збройних Сил України добровільно віддав вінничанин, коли зʼясувалося, що номери на ній фальшиві.

“Він написав заяву і ми цю машину передаємо на військову частину. Якби у кожній області віддавали автівки із штрафмайданчиків, які чи не правильно оформлені чи “перебиті” номери, то військових не було б ні в чому потреби, але у нас чомусь така бюрократія”, — каже працівник СТО.

В одному із вінницьких СТО переобладнують автомобілі для потреб ЗСУ

Зі штрафмайданчика автомобіль забрав вінничанин Вадим Павлов. Каже, побачив його і звернувся до поліції з проханням передати на Донеччину для військових. Це була машина львівʼянина. Під час експертизи зʼясувалося, що номери на кузові не збігаються. Тож автівку арештували.

“Нам передали авто і вже сьогодні хлопці їдуть по нього, завтра заберуть на передову. Військові дуже просять, щоб ми робили ходову, змінювали мастило, розхідники і просять, щоб в піксель фарбували зеленкою, чи білою фарбою і на літо буде дуже добре”, — каже Вадим Павлов.

В одному із вінницьких СТО переобладнують автомобілі для потреб ЗСУ

Павлов говорить, було б добре, якби всі машини зі штрафмайданчиків віддавали на потреби ЗСУ.

Останні новини

Новини

18 Травня
17 Травня