, 4 Лютого
booked.net
4 Вересня, 2020, 14:27

Одразу кілька лікарень Вінниці прийматимуть ковід-пацієнтів

У Вінниці хворих на коронавірус пацієнтів прийматиме не лише лікарня №1 та центральна районна. Від 31 серпня додаткові місця розгортають у лікарні №3 (100 місць) та у пологовому №2 (25 місць). Про це 4 вересня розповів міський голова Сергій Моргунов під час онлайн брифінгу.

«З понеділка, 31 серпня, у зв’язку зі збільшенням кількості пацієнтів, що потребують госпіталізації, ми збільшили в міській клінічній лікарні №1 кількість ліжок для лікування хворих на COVID  до 200. І навіть при такому збільшенні на сьогодні тут зайнято 75% ліжок. Змінено і маршрут госпіталізації пацієнтів: МКЛ №1 і опорні районні лікарні чергуються при прийомі пацієнтів. Люди з Вінницького району лежать у нашій міській лікарні і навпаки – мешканці міста Вінниці лікуються у центральній районній лікарні Вінницького району. На сьогоднішній день у «районці» розгорнуто 96 «ковідних» ліжок», – розповів  Сергій Моргунов.

За словами мера, для розгортання додаткових ліжок додатково виділяється 4,7 млн грн з міського бюджету. Також на сесії міської ради в серпня було виділено 26 млн грн для забезпечення всіх медичних закладів Вінниці необхідним устаткуванням, засобами індивідуального захисту та ліками.

«Наголошую, для мене, нашої команди, медиків міста Вінниці важливі всі люди, які проживають не тільки у місті Вінниці, а й у Вінницькій області. Ми готові надавати їм необхідну фахову допомогу. Але було б  добре, якби і обласна влада на базі своїх медичних потужностей розгорнула додаткові місця для прийому пацієнтів на коронавірус. Наприклад, обласна лікарня ім. Пирогова, яка досить добре оснащена, могла би створити додаткові ліжко-місця для лікування хворих на коронавірус. Так само і обласний диспансер радіаційного захисту. І така практика по обласним лікарням в інших регіонах держави існує.  Я переконаний, що при розгортанні всіх цих потужностей і спільній сконсолідованій роботі, ми втримаємо удар 2-ї хвилі пандемії», – зазначив Моргунов.

Голова повідомив, що за останні 14 днів у місті зареєстровано 373 нових випадки інфікування коронавірусом при нормативному показнику для Вінниці не більше 148.

Останні новини

Новини

3 Лютого
2 Лютого
1 Лютого