, 8 Червня
booked.net
19 Березня, 2021, 15:10

Офіс Державного бюро розслідування відкрили у Вінниці

У Вінниці 18 березня презентували місцевий офіс відділу Теруправління Державного бюро розслідувань у місті Хмельницькому. Як повідомляє видання «На Парижі», працюватимуть там до десяти слідчих та стільки ж оперативних працівників.

Директор ТУ ДБР Владислав Васильєв особисто анонсував відкриття підрозділу та запросив вінничан у приміщення, розташоване у будинку на перехресті вулиць Оводова та Магістратської, для надання будь-якої корисної для його підлеглих інформації, запевнивши, що зарплатню вони отримають доволі пристойну, щоб нехтувати хабарями.

Васильєв зазначив, що у Вінниці створено 4-ий оперативний відділ Теруправління. Основними завданнями оперативників буде самостійна розробка певних матеріалів, здійснення супроводу по кримінальним провадженням. Вони мають взаємодіяти з іншими правоохоронними органами для виявлення та розкриття правопорушень.

Чому в кожному з п’яти обласних центрів створили власні відділи? Васильєв пояснив, що так співробітники будуть ближче до роботи, адже раніше вирушали «по справах» у відрядження з Хмельницького.

– За 2020 рік на теренах Вінниччини нами було здійснено дуже багато роботи… За весь час роботи слідчими завершено досудових розслідувань та направлено до суду майже 1 тисячу обвинувальних актів, проведено досудових розслідувань у понад 5000 кримінальних проваджень, зокрема 1124 по Вінницькій області, – пояснив керівник відомства, додавши, що навантаження на одного слідчого перевищує 100 справ.

До суду по Вінниччині слідчі у минулому році направили 102 обвинувальних акти, з яких вісім по працівникам Нацполіції, два по прикордонникам, чотири – працівникам Держлісохорони, один – Держмитслужби, а також по 53 військовослужбовцям. «На гарячому» затримали минулого року 120 людей, а 110-и повідомлено про підозру.

Серед найбільш резонансних злочинів, розкритих бюро, Владислав Васильєв згадав викриття військовослужбовців, які привласнили 19 млн грн. на будівництві дороги на Калинівському арсеналі (ст. 425 КК України), справа яких вже знаходиться в суді.

Окрім звіту, директор підрозділу зазначив, що оклад його вінницьких підлеглих сягає 42 тисяч гривень, а з надбавками вони отримуватимуть більше, тому не варто сподіватися, що їх можна підкупити. Хоча якщо такі випадки будуть, то колег каратимуть. А головне він сказав, що хоче, аби вінничани знали, куди звертатися зі підозрою на скоєння злочинів суддями, військовими, працівниками правоохоронних органів. Далі всі випадки будуть вивчатися.

Останні новини

Новини

7 Червня
6 Червня