, 29 Травня
booked.net

Офіс туризму Вінниці анонсував програму заходів на березень

На перший місяць весни Офіс туризму Вінниці з місцевими гідами і гідесами підготували 12 подій. Більшість із них – новинки.

Розклад подій опублікували на офіційному туристичному сайті Вінниці.

На вінничан і гостей міста чекає екскурсійний проєкт у Костелі Пресвятої Діви Марії Ангельської “І нехай Він вам буде свідком…” з програмами для дітей (включає майстер-клас по виготовленню свічки) і для дорослих. З новинок буде ще екскурсійний проєкт “Пензлем натхненниць малюємо місто” і екскурсійний дитячий проєкт “Загадки середньовічної Вінниці”.

А пізнати Вінниччину можна буде під час подорожі “Вінниччина: від традицій до інновацій”. Це нова програма, що включатиме дегустацію сирів і пройде за маршрутом: Вінниця – Бубнівка – Четвертинівка – Рахнівка – Карабелівка – Марківка – Тишківка.

Гастрономічним буде ще екскурсійний проєкт “Легенди вінницької Єрусалимки”, а також “Вінниця: історії кохання” (з обідом в “Ресторації Штехенберга”).

Крім цього для дітей влаштують тематичні Тіт-Ток вечірки “Spring Party” в сухому басейні з кульками.

Розклад подій

 • 5 березня – Тематична вечірка “Тіт-Ток – Spring Party” (для дітей). Релаксо-сховище “Без хвиль”. Реєстрація за посиланням.
 • 10 березня – Екскурсія “Легенди вінницької Єрусалимки” (гастро). Гідеса Оксана Роздорожнюк. Реєстрація за посиланням.
 • 11 березня – Екскурсія “І нехай Він вам буде свідком…” (для дорослих). Гід Максим Грибінник. Костел Пресвятої Діви Марії Ангельської. Реєстрація за посиланням.
 • 12 березня – Екскурсійний дитячий проєкт “Загадки середньовічної Вінниці” (середмістям). Гідеса Оксана Роздорожнюк. Реєстрація за посиланням.
 • 18 березня – Тур “Вінниччина: від традицій до інновацій” (Вінниця – Бубнівка – Четвертинівка – Рахнівка – Карабелівка – Марківка – Тишківка) з дегустацією сирів. Гідеса Оксана Роздорожнюк. Реєстрація за посиланням.
 • 18 березня – Тематична вечірка “Тіт-Ток – Spring Party” (для дітей). Релаксо-сховище “Без хвиль”. Реєстрація за посиланням.
 • 19 березня – Екскурсія “Вінниця: історії кохання” (середмістям) з обідом в ресторації “Штехенберг”. Гідеса Альона Сазонова. Реєстрація за посиланням.
 • 24 березня – Екскурсія для дітей “І нехай Він Вам буде свідком…” з майстер-класом по виготовленню свічки. Гід Максим Грибінник. Костел Пресвятої Діви Марії Ангельської. Реєстрація за посиланням.
 • 25 березня – Екскурсія “І нехай Він Вам буде свідком…” (для дорослих). Гід Максим Грибінник. Костел Пресвятої Діви Марії Ангельської. Реєстрація за посиланням.
 • 25 березня – Екскурсія “Пензлем натхненниць малюємо місто”. Гідеса Людмила Очеретна. Реєстрація за посиланням.
 • 29 березня – Екскурсійний дитячий проєкт “Загадки середньовічної Вінниці” (середмістям). Гідеса Оксана Роздорожнюк. Реєстрація за посиланням.
 • 31 березня – Екскурсія для дітей “І нехай Він Вам буде свідком…” з майстер-класом по виготовленню свічки. Гід Максим Грибінник. Костел Пресвятої Діви Марії Ангельської. Реєстрація за посиланням.

Маршрути всіх екскурсій розроблені так, щоб у разі повітряної тривоги можна було направитися в найближче укриття. За новинами та можливими змінами в розкладі стежте на сторінках “Офісу туризму Вінниці” у Facebook та Instagram, а також у телеграм-каналі “Туристичні новини Вінниці”.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня