, 10 Червня
booked.net

Офіс туризму Вінниці запрошує на січневі екскурсії

Офіс туризму Вінниці та місцеві гідеси вже у січні прийдешнього 2023 року продовжуватимуть радувати усіх охочих екскурсійними проєктами і турами. Більшість із них дозволять продовжити атмосферу різдвяно-новорічних свят.

Про це повідомляють на офіційному туристичному сайті Вінниці.

Малечу запрошують на нову екскурсію “Новорічні пригоди у Вінниці” з відвідуванням Музею моделей транспорту. А для дорослих влаштують атмосферну екскурсію “Місто різдвяних зустрічей”.

Також у січні можна поїхати в одноденні тематичні тури Вінниччиною під назвою “Подорож до різдвяної зірки»”: з відвідуванням мальовничих костелів (для дорослих) і Подільського зоопарку (для дітей), – інформують на офіційному туристичному сайті Вінниці.

Якими екскурсіями та турами дивуватиме Офіс туризму Вінниці у січні

А наприкінці місяця вінничан та гостей міста запрошують на дві прогулянки Вінницею: “Проспект Коцюбинського: минуле та сучасне” і “Місто наповнене змістом” (з чаюванням у кафе-музеї “Пан Заваркінъ і синъ”).

Розклад подій

  • 7 січня – Екскурсія “Новорічні пригоди у Вінниці” + Музей моделей транспорту (для дітей). Гідеса Оксана Роздорожнюк. Реєстрація на 12:00.
  • 8 січня – Екскурсійний тур “Подорож до різдвяної зірки” (для дітей). Гідеса Оксана Роздорожнюк. Реєстрація на 8:30.
  • 14 січня – Екскурсійний тур “Подорож до різдвяної зірки” (для дорослих). Гідеса Оксана Роздорожнюк. Реєстрація на 10:00.
  • 15 січня – Екскурсія “Місто різдвяних зустрічей”. Гідеса Альона Сазонова. Реєстрація на 10:00.
  • 15 січня – Екскурсія “Новорічні пригоди у Вінниці” + Музей моделей транспорту (для дітей). Гідеса Оксана Роздорожнюк. Реєстрація на 12:00.
  • 21 січня – Екскурсія “Проспект Коцюбинського: минуле та сучасне”. Гідеса Людмила Очеретна. Реєстрація на 14:00.
  • 28 січня – Екскурсія “Місто наповнене змістом” з чаюванням у кафе-музеї«Пан Заваркінъ і синъ). Гідеса Альона Сазонова. Реєстрація на 12:00.

Якими екскурсіями та турами дивуватиме Офіс туризму Вінниці у січні

Маршрути всіх екскурсій розроблені так, щоб у разі повітряної тривоги можна було направитися в найближче укриття. За новинами та можливими змінами в розкладі стежте на сторінках “Офісу туризму Вінниці” у:

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня