, 11 Червня
booked.net

Офіс туризму Вінниці запрошує у сімейну різдвяну подорож

Офіс туризму Вінниці разом з гідесою Оксаною Роздорожнюк 18 грудня запрошують маленьких мандрівників разом з батьками у захоплюючу подорож Вінниччиною в пошуках різдвяної зірки.

«Різдво є найважливішим сімейним святом для українського народу, тож цей тур для родин з дітьми стане чудовою нагодою дізнатись про святкові традиції нашого регіону, невідомі широкому загалу історичні факти, а також відвідати цікаві місця», – каже директорка Офісу туризму Вінниці Тетяна Маєвська.

Учасники побачать Свято-Михайлівську п’ятикупольну церкву у селищі Дашів, збудовану в 1764 р. у стилі українського бароко, яка є пам’яткою дерев’яного зодчества. Церкви такої будови в народі називали козацькими і освячували на честь Святої Покрови або Архангела Михаїла. А ще у цьому селищі на учасників туру чекає прогулянка на острів Кохання.

Далі за маршрутом – зоодворик «Лісова казка» у селі Хрінівка, створений подружжям Наталії Матющенко та Едуарда Григорова. Нині у ньому мешкають понад 300 тварин і птахів, які завжди раді дорослим та маленьким відвідувачам.

Ще одна зупинка подорожі – відвідування Іллінецького кратеру, оголошеного об’єктом природно-заповідного фонду місцевого значення «Липовецька астроблема». Після цієї екскурсії дітям однозначно захочеться поглибити свої знання з астрономії!

І, нарешті, фінал мандрівки – повернення до Вінниці й відвідування садиби Подільського чарівника, який уже вирушив в дорогу до маленьких українців, і в Подільському зоопарку готуються його зустрічати!

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/kQ2GRmLiU2vhigot6

Останні новини

Новини

10 Червня
9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня