, 27 Січня
booked.net
2 Жовтня, 2020, 18:24

Олександр Кавун кандидат в депутати від “Української Стратегії Гройсмана”

Відомий на Бершадщині аграрій  та керівник сільськогосподарських підприємств «Кавун» та ТОВ «Прогрес»  Олександр Кавун балотується в депутати Вінницької обласної ради в партійному списку «Української Стратегії Гройсмана».

Каже, що обрав цю команду, бо серед усіх політичних партій тільки “Українська Стратегія Гройсмана”  пропонує реальні шляхи виходу з кризи.

Володимир Гройсман та його команда  працюють на  розвиток  країни. Навіть  через механізм децентралізації піднялася економіка кожної окремої громади та  покращилося  життя людей. Особливо це відчутно в сільській місцевості. Тому долучився, щоб допомогти  реалізовувати усі найсміливіші плани. Володимир Борисович говорить, що кожен житель Вінниччини важливий,  і я йому вірю!

Олександр Федорович каже, що головним своїм завданням вважає роботу на благо людей.

 Хочу, щоб в обласній  раді була сформована більшість саме з нашої команди, адже тоді ми зможемо втілювати свої задуми та реалізовувати реальні зміни в області. Вінниччина має стати потужним регіоном і не лише в аграрному секторі.

Щодо своїх професійних здобутків, Олександр Кавун зазначає, що найголовнішим є сільськогосподарське підприємство, яке працює вже 21 рік. А це робочі місця, наповнюваність  місцевого бюджету та розвиток сільських громад. Також серед досягнень пана Олександра –  ступінь кандидата  сільськогосподарських наук та довіра людей, які  неодноразово обирали його представляти свої інтереси в Бершадській районній раді.

Бачу Вінниччину успішним, об’єднаним та  європейським регіоном, а для цього потрібно працювати в команді та йти до намічених цілей,

-наголошує Олександр Кавун.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня