, 19 Травня
booked.net
7 Вересня, 2020, 11:14

Олександр Крижанівський: “Українська Стратегія Гройсмана”- це амбітна та професійна команда

«Української Стратегії Гройсмана» набирає обертів та об’єднує в свої лави все більше порядних, кваліфікованих та ефективних управлінців та місцевих лідерів. Це команда людей, які мають одну мету – зробити Вінниччину найуспішнішим регіоном країни. Головним представником цієї політсили в Піщанці став депутат Вінницької обласної ради Олександр Крижанівський.

Призначення Олександра Крижанівського не стало несподіванкою, адже він має достатній досвід роботи в політичній та управлінській сферах.  До квітня цього року пан Олександр протягом двох років  обіймав посаду голови Піщанської райдержадміністрації. Він добре відомий землякам як благодійник. Був координатором спецфонду «СтопВірус», передавав допомогу лікарням, амбулаторіям та місцевим жителям, які потребували підтримки під час пандемії COVID-19.

Олександр Крижанівський запевняє, що готовий докласти  максимум зусиль задля розвитку Піщанського району:

З людьми, які зараз в команді «Української Стратегії Гройсмана», мені доводилося працювати раніше, впевнений у їх порядності, відповідальності та професійності. Дуже важливо довіряти один одному та мати змогу покластися на колегу, адже зараз такі часи, коли один  в полі не воїн.

Олександр Крижанівський: "Українська Стратегія Гройсмана"- це амбітна та професійна команда

Олександр Іванович зазначає, що співпраця з професійною та амбітною командою, яка націлена на розвиток регіону та кожної окремої громади – це великий успіх для кожної людини, а тим паче для лідерів на місцях.

За ініціативою Володимира Борисовича, ми зараз активно працюємо над цілісним та комплексним планом розвитку Піщанської ОТГ “Стратегією 2030”. До цього планування залучені не лише експерти, але й прості мешканці громади, які зацікавлені в розвитку своєї місцевості. Це безумовний рух уперед і я бачу, що люди вірять та довіряють. Також бачу справжнє прагнення Володимира Гройсмана зробити Вінниччину однією з кращих областей України і впевнений – нам це вдасться! – запевняє Олександр Крижанівський, – запевняє Олександр Крижанівський.

Для довідки:

Олександр Іванович Крижанівський народився 20 червня 1970 року в с. Рудниця Піщанського району. Має вищу освіту, закінчив Мелітопольський інститут механізації сільського господарства. Працював керівником ПрАТ «ПлазмаТек». З жовтні 2018 по квітень 2020 року обіймав посаду голови Піщанської РДА. Визнаний «Людиною року-2015». Приймає активну участь у благодійних акціях, допомагає незахищеним верствам населення. Одружений, має двох дітей – доньку Аліну та сина Богдана.

Останні новини

Новини

18 Травня
17 Травня