, 18 Жовтня
booked.net

Олександра Гоцуляка зареєстровано кандидатом на посаду Уланівського сільського голови від “Української Стратегії Гройсмана”

На засіданні територіальної виборчої комісії прийнято рішення зареєструвати кандидатом на посаду Уланівського сільського голови Олександра Гоцуляка.

Всі необхідні для реєстрації документи Олександр Гоцуляк подав до тервиборчкому 21 вересня, відразу після того, як його кандидатуру було висунуто на зборах місцевої партійної організації “Української Стратегії Гройсмана”.

“Я готовий взяти на себе відповідальність за майбутнє Уланівської громади, тому що відчуваю потужну підтримку команди Володимира Гройсмана”, – каже Олександр Гоцуляк, який зараз виконує обов’язки Уланівського сільського голови. – “Разом ми зробимо нашу громаду кращою!”

Наразі Олександр Гоцуляк є єдиним зареєстрованим кандидатом на посаду Уланівського сільського голови.

Вибори Уланівського сільського голови відбудуться 31 жовтня.

Олександра Гоцуляка зареєстровано кандидатом на посаду Уланівського сільського голови від "Української Стратегії Гройсмана"

Олександра Гоцуляка зареєстровано кандидатом на посаду Уланівського сільського голови від "Української Стратегії Гройсмана"

Останні новини

Новини

16 Жовтня
15 Жовтня
13 Жовтня
12 Жовтня