, 10 Червня
booked.net
20 Січня, 2022, 13:12

«Омікрон» поки не знайшли у жодного хворого на Вінниччині

В Україні  штам коронавірусу «Омікрон»  виявили вже у восьми регіонах країни.

“В Україні підтверджено наявність варіанту “Омікрон” вірусу SARS-CoV-2 у восьми регіонах (Дніпропетровська, Житомирська, Київська, Одеська, Полтавська, Тернопільська, Львівська, м. Київ). Дослідження проведені із використанням методу ПЛР та повногеномного секвенування у ДУ “Центр громадського здоров’я МОЗ України”, – йдеться у повідомленні МОЗ.

Вінницької області у списку поки немає, але вінничанам слід не забувати про усі засоби захисту від хвороби. Адже світові тенденцї свідчать про стрімке поширення нового штаму Covid-19.

Наразі, щодо нього ще тривають дослідження, проте вже можна виокремити симптоми, які найчастіше зустрічаються у хворих на вказаний штам.

Зокрема, у 73% випадків зустрічається нежить, у 67,5% – головний біль, у 63,5% – втома. Також у 60% випадків спостерігається чхання та біль у горлі.

Попри те що симптоми “Омікрону” здаються схожими на застуду, новий штам також може спричиняти тривалі наслідки для здоров’я, госпіталізацію та летальні випадки. Через стрімке поширення “Омікрону” у небезпеці перебувають ті, хто не пройшов принаймні базового курсу вакцинації проти COVID-19.

Нагадаємо, що новий штам має менший інкубаційний період, ніж штам “Дельта”. У середньому, за даними наукових досліджень, він становить 3 доби.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня