, 30 Травня
booked.net

Онлайнові турніри з шахів та шашок організовують для юних вінничан

Вінницькі міські спортивні школи продовжують активно проводити онлайн-тренування. Дистанційні заняття з усіх видів спорту тренери-викладачі організували за допомогою програм Skype, Zoom та Viber. Зокрема, досить часто тренери проводять для дітей не лише тренування, а й турніри. Щодня дистанційні змагання онлайн організовують для юних шахістів і шашкістів.

Організацією онлайн-турнірів з шахів займаються тренери Володимир Вусатюк та Артур Роєнко. З шашок дистанційні змагання влаштовує тренер-викладач Микола Леонов.

Онлайн-турніри є різних видів: командні, особисті, обласні та всеукраїнські. Їх проводять на міжнародних шахових платформах. Кількість учасників в турнірах може бути різною: від 25 до 50 учасників. Крім того, вінницькі шашкісти беруть участь і у міжнародних онлайн-турнірах.

«Діти з радістю проводять час за грою в шахи і шашки, навіть в онлайн-форматі. Дистанційні турніри – це, звісно, добре, але ніщо не замінить живого протистояння. Втім, пристосовуємось до нинішніх реалій», – каже тренер-викладач з шашок МДЮСШ №6 Микола Леонов.

Також він додає, що цей вид спорту дуже добре допомагає в загальному розвитку дитини: покращує пам’ять, мислення, логіку, концентрацію уваги. Крім того, розумові заняття під час війни дають можливість дітям психологічно розвантажитися.

Останні новини

Новини

29 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня