, 5 Червня
booked.net
12 Квітня, 2021, 14:52

Оновлений спорткомплекс із басейном у Вінниці відкриють вже влітку

Спорткомплекс на вулиці Академіка Янгеля, реконструкцію якого планували закінчити ще в кінці 2019 року, обіцяють відкрити до 1 вересня цього року. Про це повідомляє  пресслужба Вінницької міської ради.

Як нагадує міський голова Сергій Моргунов, спорткомплекс буде інклюзивним – там обіцяють максимально врахувати потреби людей з інвалідністю.

“Замість занедбаного колишнього СКА вінничани матимуть повноцінний спортивний центр з басейном. Масштабна реконструкція триває з 2018 року. І 70% передбачених робіт, у тому числі найскладніших – з “реанімування” споруди, вже позаду”, – повідомляє Моргунов.

До кінця 2019 року спорткомплекс відновити не встигли, і в лютому 2020 року обіцяли, що реконструкція завершиться в липні того ж року. Але з початком пандемії коронавірусу деякі масштабні будівельні проєкти в місті довелося призупинити, але через деякий час реконструкція спорткомплексу відновилася.

На даному етапі будівельники приступили до оздоблення чаші басейну.  Загальна площа приміщень, які мають відремонтувати, – понад 5000 кв м.

В оновленому спорткомплексі діятимуть гімнастичний зал, зал для ігрових видів спорту,  атлетичний зал,  басейн,  зал для “сухого плавання”, зона рекреації,  кімнати для тренерів, навчальні класи, санвузли, роздягальні.

У будівлі планують встановити підйомники й пандуси.

Останні новини

Новини

4 Червня
3 Червня
2 Червня
1 Червня
31 Травня