, 29 Травня
booked.net

Операція успішна: у Вінниці трансплантували серце

Першу у Вінниці операцію з пересадки серця успішно провели хірурги лікарні імені Миколи Пирогова за сприяння колег з Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова. Трансплантація відбулась сьогодні, 7 квітня. 

Операція тривала близько 4 годин. Пацієнту, який отримав новий шанс на життя – 42 роки. Йому пересадили серце від померлого донора.

“Ми це зробили! Перша трансплантація серця на Вінниччині виконана у Вінницькій обласній клінічній лікарні. Знаковий день для медицини та хірургії області. Сьогодні відбулись трансплантації серця реципієнту від померлого донора. Врятовано життя. Це результат титанічної майже дворічної роботи цілої команди. Ми знали, що йшли правильним шляхом, ми знали, що у нас все вийде, ми рухались вперед, не дивлячись на помилки та невдачі, ми вірили у наш успіх”, – радісно повідомив заступник директора “Пироговки” з організації хірургічної допомоги, хірург Ярослав Хребтій. 

Вінницьких лікарів підтримали колеги з Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова. Участь в операції безпосередньо брав директор академік  Василь Лазоришинця.

Зауважимо, що за останні три місяці у лікарні імені Пирогова відбулось три операції із трансплантації нирки і одна з трансплантації серця.

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня