, 30 Червня
booked.net
25 Жовтня, 2021, 13:17

Опоненти “Української Стратегії Гройсмана” вдаються до підкупу виборців

Опоненти “Української Стратегії Гройсмана” почали вдаватися до підкупу виборців в Уланівській та Липовецькій громадах, де 31 жовтня мають відбутися вибори голів. Про це люди сказали лідеру партії Володимиру Гройсману під час його поїздки на Вінниччину.

Так, нашій команді добре відомо, що конкуренти, відчуваючи свою поразку, намагаються підкупити людей, обіцяють по 500-1500 гривень за те, щоб вони підтримали їхніх кандидатів. Ця інформація фіксується, і останнє слово – за правоохоронцями. Але всі ми розуміємо, що роздаючи гроші, наші опоненти обов’язково планують їх потім повернути з прибутком, реалізуючи різні корупційні схеми. Тож люди не повинні дати себе надурити, і голосувати слід так, як підказує серце і розум – не за гроші, а за ініціативних й відповідальних кандидатів з нашої команди, – відповів Володимир Гройсман.

Нагадаємо: “Українська Стратегія Гройсмана” висунула кандидатом на посаду Липовецького міського голови Олесю Назаренко, а на посаду Уланівського сільського голови – Олександра Гоцуляка.

Останні новини

Новини

29 Червня
28 Червня