, 30 Травня
booked.net
11 Березня, 2021, 15:05

Оприлюднили рейтинг прозорості міст та регіонів України: Вінницька область – у лідерах

10 березня експерти Міжнародного центру перспективних досліджень оприлюднили результати рейтингу прозорості міст та областей України, лідерами якого стали міста Вінниця, Хмельницький і Сєвєродонецьк, а серед областей перші місця посіли Рівненська, Вінницька, Хмельницька.

Експерт Міжнародного центру перспективних досліджень (МЦПД) Єгор Киян пояснив, що для визначення рівня прозорості були використані відповіді на опитувальник МЦПД, відповіді на запити на інформацію, направлені через третю особу («запит таємного клієнта»), проаналізована інформація у відкритому доступі на офіційних сайтах і з профілів муніципалітетів у соціальній мережі Facebook.

Загалом для складання рейтингу було враховано 67 показників прозорості, складовими яких є прозорість інформаційної політики, складання бюджету, державних закупівель, розпорядження майном, соціальних послуг, кадрової політики, професійної етики тощо.

Оприлюднили рейтинг прозорості міст та регіонів України: Вінницька область – у лідерах

Перше місце в рейтингу прозорості областей посіла Рівненська область, друге місце у Вінницької області, а третє – у Хмельницької. До першої десятки найбільш прозорих областей увійшли також Волинська, Сумська, Запорізька, Тернопільська, Чернігівська, Львівська та Одеська області.

Мер Вінниці Сергій Моргунов так прокоментував лідерство обласного центру:

«Ці щорічні дослідження проводяться з 2017 року. Відтоді Вінниця у рейтингу прозорості міст постійно була в трійці лідерів, але очолила його вперше з показником 99 балів зі 100 можливих. Гарний стимул для всієї міської команди спільно з громадою далі розвивати рідне місто!», – написав Сергій Моргунов на своїй сторінці у Фейсбук.

Останні новини

Новини

29 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня