, 10 Червня
booked.net

Оратівська лікарня отримала партію медичного обладнання від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу

Оратівська лікарня планового лікування отримала від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу два апарата ШВЛ й 30 функціональних ліжок з матрацами та тумбочками. Під час робочої поїздки до Оратівської громади голова обласної Ради Вячеслав Соколовий  та Вінницький міський голова Сергій Моргунов поспілкувалися з колективом лікарні та оглянули, як облаштовані палати.

Медичний заклад обслуговує 52 населені пункти, надає стаціонарну, амбулаторну та паліативну медичну допомогу. Крім цього, там планується відкриття реабілітаційного відділення.

Заступниця директора лікарні з медичної частини Тетяна Пашківська розповідає, що нині заклад уклав 7 пакетів із НСЗУ.

– У нас розгорнуто 50 ліжок. Хворих зараз теж – 50. Звертаються переважно із судинно-серцевою патологією, – каже Тетяна Пашківська. – Ми забезпечені гуманітарною допомогою – медикаментами, а також апаратурою. Такі нові функціональні ліжка та апарати ШВЛ були надзвичайно потрібні. Дуже дякуємо за допомогу!

Доставку медичних меблів до лікарні організував депутат обласної Ради і координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Олександр Шевчук. Це вже не перша його допомога медичному закладу. Так, на початку пандемії ковіду він закупив для лікарні апарат ШВЛ.

– Лікарня – це один із тих закладів, які вкрай необхідні громадам. Нині у нашому медичному закладі – новий керівник. Ми бачимо зміни, і ці зміни на краще. Відповідно, є бажання ще більше допомагати, – каже Олександр Шевчук. – Робимо все, щоб наші медики мали можливість надавати якісні послуги.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий відзначив, що Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб використовує всі можливості, щоб забезпечити або доукомплектувати медичні заклади області обладнанням, меблями, розхідними матеріалами тощо.

– У взаємодії з координаторами на місцях, з допомогою наших зовнішніх партнерів нам вдалося укомплектувати низку лікарень у громадах сучасними медичними меблями. В Оратівській лікарні частина ліжок вже є – 30 із 50. Тож ми їх дооснастимо, щоб заклад міг ефективно та якісно працювати, – зазначив Вячеслав Соколовий.

Він також повідомив, що нині Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб реалізовує новий проєкт із підтримки медиків – забезпечення закладів первинки медичними наборами предметів першої необхідності: маски, рукавички, халати, дезрозчини тощо.

– Першою хвилею цього проєкту став розподіл таких наборів між областями, які взаємодіють зі Штабом. Тепер через координаторів передаємо їх в громади. Медики мають бути захищеними, – наголосив Вячеслав Соколовий.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов підкреслив, що робота гуманітарного штабу охоплює не тільки Вінницьку область.

– Завдяки міжнародній підтримці і нашій співпраці з різними областями можемо поліпшувати матеріальну базу стаціонарів лікарень другого рівня. Зокрема, цю допомогу, яку ми передали Оратівській лікарні, отримали від наших координаторів зі Львівської області, – розповів Сергій Моргунов.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня