, 30 Травня
booked.net

Оратівська лікарня отримала сучасне медичне обладнання від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу

30 багатофунціональних ліжок, 30 медичних тумбочок та 30 матраців отримала Оратівська лікарня планового лікування.
Втілити важливу ініціативу вдалося завдяки співпраці Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу з партнерами – ГО “Народна Самооборона Львівщини”, яку очолює координатор гумштабу у Львівській області Артем Хмиз.
Доставку ліжок до лікарні організував координатор гумштабу в Оратівськй громаді, депутат Вінницької обласної ради Олександр Шевчук.
«В лікарні планують відкрити реабілітаційне відділення, яке так необхідне нашій громаді, тим паче в умовах війни. Усі ми усвідомлюємо, що навіть після Перемоги військовим потрібно буде відновлюватися і фізично, і психологічно. Передане нами є першим кроком, далі будемо долучатися до ремонтних робіт в приміщені. Зараз дуже важливо бути єдиним організмом, який працює на краще майбутнє країни», – каже Олександр Шевчук.
Варто зазначити, що Оратівська лікарня планового лікування обслуговує 52 населених пункти, надає стаціонарну, амбулаторну та паліативну медичну допомогу.
Надане обладнання безумовно покращить якість медичних послуг для пацієнтів та сприятиме комфортному перебуванню людей у лікарні.
(без назви)
(без назви)

Останні новини

Новини

29 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня