, 29 Травня
booked.net

Особистий прийом громадян провів у Ямпільській громаді Володимир Кістіон

Перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон провів прийом громадян у Ямпільській територіальній громаді. Зі своїми проблемами до депутата прийшли 19 жителів громади. Більшість питань стосувалася матеріальної допомоги з депутатського фонду,  були й такі, що вимагали безпосередньої підтримки першого заступника голови обласної Ради.

Так, сім’я внутрішньо переміщених осіб із Херсонщини, яка складається з 7 чоловік, просила сприяння в придбанні житла. Подружжя з чотирма дітьми та бабусею живуть  неподалік Ямполя в маленькій літній кухні, де їх прихистили небайдужі мешканці громади. Нині вони знайшли хату та звернулися до Володимира Кістіона з проханням допомогти купити це житло.

На прийомі також вирішували проблему з влаштуванням дівчини з інвалідністю до спецзакладу.

Під час робочого візиту до Ямпільської громади Володимир Кістіон зустрівся з 14 керівницями дошкільних закладів громади. Він передав дитячим садочкам набори побутової хімії та наволочки в кімнати денного відпочинку.

– Дякую нашим вихователям за їхню непросту роботу, – каже Володимир Кістіон. – Їм сьогодні необхідно думати про забезпечення закладу, дбати про безпеку дітей, їх виховання та дозвілля. Хай вистачить сил пережити ці нелегкі дні, а ми буде поряд і завжди підтримаємо майбутнє нашої країни.

Володимир Кістіон також побував у Ямпільському територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг, де проживають люди поважного віку.  Перший заступник голови обласної Ради передав Центру два інвалідні візки, ходунки, ноші, рушники, постільну білизну, миючі засоби.

Директорка установи Алла Гурська подякувала  Володимиру Кістіону за генератор, який забезпечує функціонування центру при аварійних відключеннях, та постійну допомогу закладу.

Крім того, Володимир Кістіон відвідав пологове відділення Ямпільської лікарні та передав трьом породілям пакунки по догляду за малюком від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу.

– Усі діти, народжені протягом 2023 року в пологовому відділенні КНП «Ямпільська територіальна лікарня»,  отримають від нашого Штабу коробки з необхідними для дітей речами, – зазначив Володимир Кістіон. – Це стосується не тільки жінок, які проживають на території Ямпільської громади, але й тих, хто мешкає в населених пунктах навколо Крижополя, Піщанки, Томашполя, Чернівців, де немає пологових відділень. Наші молоді матусі сьогодні –  справжні героїні тилу!

 

Особистий прийом громадян провів у Ямпільській громаді Володимир Кістіон Особистий прийом громадян провів у Ямпільській громаді Володимир Кістіон Особистий прийом громадян провів у Ямпільській громаді Володимир Кістіон Особистий прийом громадян провів у Ямпільській громаді Володимир Кістіон Особистий прийом громадян провів у Ямпільській громаді Володимир Кістіон Особистий прийом громадян провів у Ямпільській громаді Володимир Кістіон Особистий прийом громадян провів у Ямпільській громаді Володимир Кістіон

Особистий прийом громадян провів у Ямпільській громаді Володимир Кістіон Особистий прийом громадян провів у Ямпільській громаді Володимир Кістіон

Особистий прийом громадян провів у Ямпільській громаді Володимир Кістіон Особистий прийом громадян провів у Ямпільській громаді Володимир Кістіон

Особистий прийом громадян провів у Ямпільській громаді Володимир Кістіон Особистий прийом громадян провів у Ямпільській громаді Володимир Кістіон Особистий прийом громадян провів у Ямпільській громаді Володимир Кістіон Особистий прийом громадян провів у Ямпільській громаді Володимир Кістіон

Останні новини

Новини

26 Травня
25 Травня
24 Травня
23 Травня