, 27 Січня
booked.net

П’ятий VinBookFest відбудеться у Вінниці

З нагоди Дня міста у Вінниці протягом 11-13 вересня триватиме книжковий фестиваль VinBookFest. На відвідувачів чекають виставки-продажі книг, автограф-сесії відомих письменників, майстер-класи, фото- та лаунжзони.

«Це уже традиційний наш фестиваль, – цього року ми проводимо його п’ятий раз. Щоразу намагаємося робити різноманітну і насичену програму, щоб тут було цікаво як дітям, так і дорослим. Тут можна придбати літературу провідних українських видавництв за їхніми цінами. Окрім того, це чудова нагода познайомитися з сучасними письменниками на творчих зустрічах та автограф-сесіях», – зазначила директорка Вінницької міської централізованої бібліотечної системи Ірина Івасюк.

П’ятий VinBookFest відбудеться у Вінниці

VinBookFest розпочнеться 11 вересня о 12:00 на майдані Незалежності. Крім презентацій видавництв та книгарень, флешмобів та інтерактивів, тут відбудеться презентація проекту «Kids Police City». Для малечі  облаштують містечко з будиночками, автотрек зі світлофором, дорожніми знаками, автомобілями, велосипедами, літературою про безпеку на дорозі.

О 12:30 відбудеться перша автограф-сесія української письменниці Лесі Ворониної. Вона – авторка відомих дитячих книжок.  О 13:30 можна буде взяти автограф у сучасного українського письменника, що пише вірші та прозу для дітей, Сашка Дерманського. О 14:30 автографи роздаватиме українська письменниця, авторка і виконавиця пісень Валентина Захабура.

П’ятий VinBookFest відбудеться у Вінниці

Наступного дня, 12 вересня, відбудеться зустріч з Максом Кідруком, якого називають українським Стівеном Кінгом. Його твори у стилі нонфікшн перекладені польською, російською, німецькою та чеською мовами. Зустріч із ним розпочнеться о 16:00 в креативному просторі Артинов.

13-го вересня до Вінниці приїдуть Надійка Гербіш, Надія Гуменюк, Володимир Лис та Дара Корній.

Уся  програма VinBookFest – тут.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня