, 11 Серпня
booked.net
1 Серпня, 2021, 10:56

Падіння виробництва на Вінниччині спричинило бюджетну кризу

Бюджетна криза на Вінниччині є очевидним фактом – обласна скарбниця наповнена доходами лише на 95,7%, або, іншими словами, бракує 34,9 млн грн.

Характерно, що нестача надходжень зумовлена, в першу чергу, провалом з податком на доходи фізичних осіб – цих коштів акумульовано на 37,2 млн грн. менше від запланованого, або 94,7%. На 96,8% виконано план надходжень від податку на прибуток підприємств – а це ще мінус 2,2 млн грн.

Падіння виробництва на Вінниччині спричинило бюджетну кризу

Зрозуміло, що бюджетна криза спричинена падінням виробництва – за інформацією Головного управління статистики Вінниччини, в порівнянні з першим півріччям минулого року воно скоротилося на 5,4%. По деяких галузях спостерігається реальний обвал: виробництво фармацевтичних препаратів зменшилось на 46%, легка промисловість – одяг, текстиль, тощо впала на 44%, продукти харчування, напої, тютюн на 10%.  І це на Вінниччині, котра завжди славилася харчовою промисловістю! Загалом, за темпами виробництва наша область посідає 21 місце серед регіонів України – і це досить тривожний сигнал.

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня
8 Серпня