, 10 Червня
booked.net

Пакунки для дітей, велосипеди, генератори та музичні інструменти: до Балаклії вирушає черговий вантаж з Вінниці

Черговий гуманітарний вантаж вирушає з Вінниці до деокупованої Балаклії. В межах роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, волонтери спільно з культурною спільнотою та мешканцями міста зібрали для балаклійців індивідуальні бокси для дітей, велосипеди, мобільні телефони, куртки, генератори та музичні інструменти.

Допомогу збирали у Волонтерському центрі “Шахіна”, Центрі реабілітації “Гармонія” та ПІЧ. За словами координаторки проєкту “Вінниця-Балаклія” Олени Стеценко, в рамках допомоги звільненому місту було проведено акцію “Від дитини до дитини”. Вдалося сформувати  1 300 адресних пакунків для малечі Балаклії, хоча планувалося зібрати 1 000.  

“Ці бокси є індивідуальними. Сформовані за гендером та віком. Зібрані вінничанами – і дітками, і навчальними закладами, і різними організаціями. Паралельно нам просто приносили гроші на солодощі, і ми вже самі формували коробочки”, – говорить Олена Стеценко 

До того ж, у звільненому місті планується концерт вінницьких артистів, та показ вистави Про мрію, яку не можна зраджувати», а вінницькі освітяни проведуть урок української мови. 

Разом із волонтерами Харківщину відвідають координатори Гумштабу Дмитро Мира та Тарас Ковальчук.

Нагадаємо, що в межах роботи Гумштабу Вінниця вже надала Балаклії пальне, автобус, генератор. Окрім того, з бюджету Вінницької громади було виділено 10 мільйонів гривень на відновлення зруйнованого житла у деокупованому місті.

З Вінниці до Балаклії вирушає черговий гуманітарний вантаж З Вінниці до Балаклії вирушає черговий гуманітарний вантаж З Вінниці до Балаклії вирушає черговий гуманітарний вантаж З Вінниці до Балаклії вирушає черговий гуманітарний вантаж З Вінниці до Балаклії вирушає черговий гуманітарний вантаж З Вінниці до Балаклії вирушає черговий гуманітарний вантаж З Вінниці до Балаклії вирушає черговий гуманітарний вантаж З Вінниці до Балаклії вирушає черговий гуманітарний вантаж З Вінниці до Балаклії вирушає черговий гуманітарний вантаж

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня