, 7 Лютого
booked.net

“Пакунок для малюка”: Стартував новий проєкт Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу (ФОТО, ВІДЕО)

Розпочався різдвяно-новорічний період – чи не найкраща пора для добрих справ.

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб оголосив про офіційний початок нового проєкту “Пакунок для малюка”.

Напередодні волонтери та волонтерки Гумштабу турботливо спакували більше 1 000 комплектів засобів гігієни та косметики для наймолодших. Продукцію люб’язно надав французький виробник Mustela.

У пакунках – засоби для очищення волосся та шкіри голови, пінка та дитячий пом’якшувальний шампунь, гелі 2 в 1 для волосся і тіла, крем від себорейних кірочок, вітамінізований захисний крем під підгузки, зволожувальний крем-емульсія, молочко для тіла та інші необхідні засоби для немовлят.

Вся продукція адаптована до мінливих потреб ніжної шкіри немовлят, проста у використанні, ефективна, якісна, гіпоалергенна, безпечна для здоров’я та довкілля. Її рекомендують до використання неонатологи та педіатори на всіх рівнях.

7 грудня перші партії пакунків відправили до Липовецької, Турбівської, Шаргородської, Джуринської, Мурафської, Вороновицької, Немирівської, Томашпільської, Ямпіль громад Вінниччини, а згодом акція охопить всю область.

У межах акції координатори та волонтери нашого Гумштабу передадуть молодим матусям продукцію Mustela. Допомогу отримають новонароджені дітки, які з’являться на світ у період з 6 грудня по 1 січня включно.

Акція започаткована головою Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Володимиром Гройсманом спільно із співзасновниками Штабу – головою Вінницької громади Сергієм Моргуновим та головою облради Вячеславом Соколовим.

"Пакунок для малюка": Стартував новий проєкт Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу (ФОТО, ВІДЕО) "Пакунок для малюка": Стартував новий проєкт Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу (ФОТО, ВІДЕО) "Пакунок для малюка": Стартував новий проєкт Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу (ФОТО, ВІДЕО) "Пакунок для малюка": Стартував новий проєкт Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу (ФОТО, ВІДЕО) "Пакунок для малюка": Стартував новий проєкт Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу (ФОТО, ВІДЕО) "Пакунок для малюка": Стартував новий проєкт Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу (ФОТО, ВІДЕО) "Пакунок для малюка": Стартував новий проєкт Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу (ФОТО, ВІДЕО) "Пакунок для малюка": Стартував новий проєкт Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу (ФОТО, ВІДЕО)"Пакунок для малюка": Стартував новий проєкт Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу (ФОТО, ВІДЕО)

Останні новини

Новини

6 Лютого
3 Лютого
2 Лютого