, 27 Листопада
booked.net
14 Грудня, 2020, 15:12

«Пакунок пацієнта» – фонд «СтопВірус» розпочинає новий проєкт

Фонд «СтопВірус» відновив свою роботу. Зараз, коли триває 2-га хвиля епідемії, «СтопВірус» розпочинає новий проєкт – «Пакунок пацієнта».

У «Пакунку пацієнта» – 13 позицій. Зокрема, це набір необхідних індивідуальних засобів гігієни для людей з коронавірусною хворобою, яких шпиталізовують до лікарень. Там також набір вітамінів, який не покривається «ковідними пакетами» Національної служби здоров’я України.

З цією ідеєю волонтери «СтопВірусу» в першу чергу звернулись до ініціаторів створення цього спецфонду – Володимира Гройсмана і Сергія Моргунова. Вони першими підтримали цей проєкт і уже зробили свої внески. Долучився до ініціативи голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий.

Спецфонд «СтопВірус» створений навесні 2020 року з ініціативи Володимира Гройсмана та Сергія Моргунова. Під час 1-ї хвилі пандемії, коли в Україні був величезний дефіцит засобів індивідуального захисту для медиків, робота фонду була у першу чергу зосереджена саме на цих потребах – маски, респіратори, захисні щитки, біокостюми, дезрозчини та ін. За 121 день своєї роботи представники фонду передали необхідну допомогу 106 медичним закладам Вінницької області.

Коли проблема із дефіцитом засобів індивідуального захисту в Україні уже не була такою гострою, «СтопВірус» зробив паузу у своїй діяльності. Але волонтери фонду оголосили, що готові відновити роботу в будь-який момент.

Останні новини

Новини

26 Листопада
25 Листопада
24 Листопада