, 10 Червня
booked.net

“Пакунок по догляду за малюком”: новий проєкт Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу

Попри жорстоку війну – життя триває. Яскравим свідченням цього є діти, які народжуються в Україні щодня. І подбати про них – наш спільний обов’язок. Саме на це спрямований новий проєкт «Пакунок по догляду за малюком», ініційований  Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом, який очолює Володимир Гройсман.

Координатори Штабу протягом тижня передали 1000 пакунків по догляду за малюком до всіх громад нашої області (з них 100 – пологовому відділенню Вінницької обласної клінічної лікарні імені Миколи Пирогова).

Такий пакунок отримає кожна матуся на Вінниччині, яка народила дитину з 6 грудня (на цей день припадає свято Святого Миколая) до 1 січня 2023 року включно. Координатори Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу передадуть ці пакунки молодим мамам найближчим часом.

До пакунку входить набір косметичних засобів європейського виробництва для немовлят відомого французького виробника Mustela – пом’якшувальні шампуні, гелі «2 в 1» для волосся і тіла, креми від себорейних кірочок, вітамінізовані захисні креми під підгузки, зволожуючі крем-емульсії, молочко для тіла та інші необхідні засоби для немовлят. Вся продукція є гіпоалергенною та рекомендований неонатологами та педіатрами.

Нагадаємо, що Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб працює з березня 2022 року та координується  Прем’єр-міністром України (2016-2019 рр) Володимиром  Гройсманом, головою Вінницької обласної ради Вячеславом Соколовим та Вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим. За період своєї діяльності в рамках співпраці з міжнародними партнерами, благодійними фондами та громадськими організаціями  волонтерами штабу доставлено та розподілено понад 1,5 тисяч тонн гуманітарних вантажів із 16 країн світу.

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб відправив громадам Вінниччини тисячу пакунків по догляду за малюком Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб відправив громадам Вінниччини тисячу пакунків по догляду за малюком Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб відправив громадам Вінниччини тисячу пакунків по догляду за малюком

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня