, 5 Червня
booked.net

Пам’яті жертв обстрілу 14 липня: у Вінниці встановлять пам’ятний знак

У Вінниці затвердили містобудівну документацію, що передбачає створення містобудівних умов для відбудови зруйнованих обєктів внаслідок ракетного удару 14 липня та встановлення пам’ятного знаку жертвам російського теракту на площі Перемоги.

Початок процесу відбудови зруйнованих об’єктів та простору, його соціальних зв’язків, розвиток транспортної та паркувальної мережі – такими є очікування від реалізації детального плану. Мова йде про територію, обмеженої вулицями Замостянською, Острозького, Володимира Винниченка, Івана Бевза, проспектом Коцюбинського у Вінниці. Вчора, 11 травня, відповідну містобудівну документацію затвердили на засіданні виконкому міської ради.

Згідно із детальним планом, оновлять простір між музеєм Коцюбинського та Вінницьким РАЦС. Його розробником виступило ТОВ “Просторове планування”.

Результатом спільної роботи стало визначення місця розташування пам’ятного знаку та скверу на вшанування пам’яті вінничан, котрі стали жертвами російського теракту. Усі положення детального плану території нещодавно отримали схвалення учасників громадського слухання.

“Все, що стосується будинків, звичайно буде відновлюватись. Єдине, що ми не в змозі зробити – повернути людські життя. Це горе непоправне. Нині завершено етап спільної роботи над програмним документом, щоб якнайшвидше повернути у вінницький громадський простір площу Перемоги, а також утворити місце вшанування жертв російського теракту 14 липня. Це справа нашої пам’яті”, – прокоментував рішення виконавчого комітету міської ради головний архітектор Вінниці Євген Совінський.

Останні новини

Новини

4 Червня
3 Червня
2 Червня
1 Червня
31 Травня