, 17 Травня
booked.net
21 Квітня, 2021, 12:38

Пам`ятник Блаженнішому Любомиру Гузару хочуть встановити у Вінниці

У парковій зоні поблизу храму Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ встановлять пам’ятник Блаженнішому Любомиру Гузару.  Авторами пам’ятника стали два українських скульптори – Олесь Сидорук і Борис Крилов. Скульптура вже готова. Нині релігійна спільнота збирає кошти, щоб зробити благоустрій і встановити пам’ятку.

Про це у фейсбуку повідомив настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці, о. Григорій Рогацький.

«Сама скульптура Пам’ятника вже готова. Саме тепер відбувається процес підготовки та оформлення проекту благоустрою і встановлення Пам’ятника», — йдеться в його дописі.

Скульптуру Любомира Гузара в повний зріст виготовили з бронзи. Патріарх одягнений у камізельку поверх підрясника та опертий на палицю. Поряд із ним стоїть колона.

«Скульптура вже готова»: у Вінниці встановлять пам’ятник Любомиру Гузару - фото 71001

 

За словами отця Григорія Рогацького, ідея пам’ятника у Вінниці виникла не просто так. — Він двічі був у Вінниці, і це щоразу вражало, бо приходили на зустріч з ним люди, які взагалі не мали стосунку до УГКЦ. Крім того, батько Любомира Гузара, коли служив у лавах Української Галицької Армії, побував на Вінниччині, — говорив Рогацький.

Загалом виготовлення скульптури коштує 37 тисяч доларів. Релігійна спільнота оголосила збір коштів на благоустрій площі під пам’ятник.

Останні новини

Новини

16 Травня
13 Травня
12 Травня