, 28 Листопада
booked.net
7 Травня, 2021, 9:45

Панахиду за загиблими героями війни на Сході пройде у Вінниці

У Вінниці у Спасо-Преображенському кафедральному соборі ПЦУ (вул. Соборна, 23) о 18:00 год. відбудеться поминальне богослужіння за загиблими героями російсько-української війни.

Український інститут національної пам’яті (УІНП) спільно із Православною Церквою України (ПЦУ) та Міністерством у справах ветеранів, у 2020 році, започаткували вшанування Українських Героїв, які загинули на російсько-українському фронті в боях за незалежність України.

Так вшанують пам’ять воїнів Українського війська (ЗСУ, НГУ, СБУ та інших структур, залучених до виконання завдань операції Об’єднаних сил), що загинули у квітні 2021 р.

«Маємо не забувати наших сучасних героїв російсько-української війни, що віддали життя захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України», – наголосив начальник Центрального міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам’яті Богдан Галайко.

Організатори: Вінницько-Барська єпархія Православної Церкви України, Центральний міжрегіональний відділ Українського інституту національної пам’яті, Відділ у Вінницькій області Міністерства у справах ветеранів України.

Останні новини

Новини

27 Листопада
26 Листопада
25 Листопада
24 Листопада