, 3 Жовтня
booked.net
25 Вересня, 2020, 11:16

Павло Крепкий: Хмільницька міська громада має великі перспективи, але для цього потрібен час

Після місцевих виборів до складу Хмільницької  міської ОТГ увійдуть 16 сільських рад, які нараховують  42 населені пункти.  Відтак, викликів та проблем буде досить багато, а для їх розв’язання потрібен час та стратегічні документи. Про це в ефірі радіо «Місто  над Бугом» в програмі « Час змін» розповів  секретар Хмільницької міської ради Павло Крепкий, який балотується на посаду Хмільницького міського голови.

Павло Крепкий зазначив, що наразі відбувається реформа адміністративно-територіального устрою. У Вінницькій  області будуть  створені 6 районів, але їх повноваження  чітко не визначені, й люди не розуміють, чим займатиметься цей державний апарат. Функції державних адміністрацій залишаються на консультативному рівні, а всі решта повноважень передаються на ОТГ.

–  Хмільник був містом обласного значення, і 60% податкових надходжень залишалися в місцевому бюджеті,  після об’єднання ці податки матимуть і села, які увійдуть в ОТГ. Але про швидке подолання  усіх існуючих проблем важко говорити, бо ситуація в країні з пандемією склалася так, що місцеві бюджети втратили багато своїх надходжень, – говорить Павло Крепкий. – Я не хочу обманювати людей та давати їм надію, що всі проблеми будуть швидко вирішуватися.  На мою думку, лише після року об’єднання ми будемо бачити, що можна реально зробити в громаді.

Кандидат на посаду міського голови Хмільника  каже, що  сьогодні в країні вже сформований проєкт бюджету на 2021 рік, і в ньому чітко вказано, що фінансування освіти, культури, медицини передається на місцеве самоврядування.

–  Це  буде важко. Ми бачимо ці виклики і доносимо їх людям.  Всі прагнуть комфортного і якісного життя, доступних медичних послуг, розвитку соціальної сфери, благоустрою території, захищеності. Але варто розуміти, що це складна і копітка праця команди людей, які готові працювати на розвиток своєї громади.

Останні новини

Новини

30 Вересня
29 Вересня