, 28 Червня
booked.net
22 Жовтня, 2021, 10:20

Переможницею конкурсу “Міс Україна 2021” стала вінничанка

21 жовтня у Києві відбувся фінал конкурсу краси «Міс Україна 2021». 25 учасниць з різних куточків України боролися за корону. Перемогу в конкурсі здобула жителька Вінницької області – Олександра Яремчук.

22-річна Олександра отримала ексклюзивну корону вартістю три мільйони доларів.

 

 

 

Народилася дівчина у Вінницькій області. Зараз проживає і навчається у Києві. Закінчила Київський економічний університет за спеціальністю «Менеджмент бізнес організації». Близько 10 років займалася танцями. Захоплюється психологією.

Цього року, на честь 30-річчя конкурсу краси, організатори влаштували масштабне шоу – на сцену вийшли знамениті українські артисти, серед яких Тіна Кароль, MONATIK, DOROFEEVA, GO_A, THE HARDKISS, Артем Пивоваров, WELLBOY, KADNAY, TVORCHI.

Олександра Яремчук представить нашу країну на міжнародному конкурсі краси Miss World в Пуерто-Ріко. Конкурс пройде в грудні цього року.

Цього року в конкурсі краси брали участь шестеро дівчат з Вінниччини.

Титул «Міс International-2021» дістався 24-річній Ользі Шамрай під номером 16.

Дівчина захоплюється вивченням іноземних мов – вільно володіє чотирма. Деякий час навчалася і жила у Польщі. Останні півроку працювала моделлю в Індонезії. Там займалася благодійністю і очищенням пляжів від сміття. Захоплюється дайвінгом.

Останні новини

Новини

27 Червня
24 Червня
23 Червня