, 7 Лютого
booked.net

Переможниця «Міс Україна», яка родом з Вінниччини, може не потрапити на міжнародний конкурс в Пуерто-Рико

Переможниця «Міс Україн-2021» Олександра Яремчук, яка родом з Вінниччини, може не потрапити на міжнародний конкурс краси, який проведуть в Пуерто-Рико. Дівчині не дають американську візу.

Про це йдеться в сюжеті ТСН

Через те, що конкурс «Міс світу» відбуватиметься в Пуерто-Рико, в’їзд туди лише за візами США. Але наразі українську красуню не приймають навіть на зустріч в посольство. Організатори не можуть зрозуміти, чому: чи через пандемію, чи через те, що колись Олександрі відмовили у в’їзді до Америки.

Дирекція конкурсу «Міс Україна» вже направила лист до консула з проханням посприяти в отриманні документу. Бути в Пуерто-Рико треба уже за тиждень.

Якщо візове питання переможниці не вирішиться, замість неї поїде не віце-міс, в якої також немає візи, а володарка титулу «Міс International-2021» – вінничанка Ольга Шамрай. У неї з документами все гаразд.

Переможниця «Міс Україна», яка родом з Вінниччини, може не потрапити на міжнародний конкурс в Пуерто-Рико Переможниця «Міс Україна», яка родом з Вінниччини, може не потрапити на міжнародний конкурс в Пуерто-Рико Переможниця «Міс Україна», яка родом з Вінниччини, може не потрапити на міжнародний конкурс в Пуерто-Рико Переможниця «Міс Україна», яка родом з Вінниччини, може не потрапити на міжнародний конкурс в Пуерто-Рико Переможниця «Міс Україна», яка родом з Вінниччини, може не потрапити на міжнародний конкурс в Пуерто-Рико

Останні новини

Новини

6 Лютого
3 Лютого
2 Лютого