, 10 Червня
booked.net

Переможця конкурсу “Супер Тато” визначили у Вінниці

На Європейській площі 32 вінницькі татусі разом з дітьми пройшли 8 цікавих локацій.

Як розповіла завідувачка організаційно-масового відділу “Центру підліткових клубів за місцем проживання” VinSmart Анна Воронюк, захід до Дня Батька “Супер ТАТО” пройшов у суботу, 3 липня. Підтримували татусів у виконанні завдань матусі, а також бабусі і дідусі. Кожна команда змагалася у швидкості та точності виконання завдань. Зокрема, батьки і разом зі своїми дітьми стрибали в мішках, забивали цвяхи, рибалили, підіймали гирю, малювали, грали у пантоміму та були справжніми командами, підтримуючи одне одного. Такий захід у Вінниці пройшов вже вдруге, та надалі організатори (Відділ молодіжної політики Вінницької міської ради та КЗ “Центр підліткових клубів за місцем проживання”) планують проводити подібні івенти щороку. Мета заходу – примножити та зберегти сімейні традиції та заохотити татусів ще більше часу проводити разом з дітьми.

“Маленькі вінничани разом зі своїми татусями мали можливість пройти 8 станцій, націлених на комунікацію дитини з батьком. Матусі підтримували, вболівали. Багато сімей прийшли у футболках, в яких написано “Супер тато”. Тобто видно, що батьки дійсно готувалися. Дитина саме завдяки таким заходам розуміє, що її тато дійсно супер і що всі перешкоди, які б не стояли на його шляху, він здолає”, – розповіла  Анна Воронюк.

Участь у змаганнях взяли татусі різного віку: від 26 до 50. Усі учасники отримали подяки, а переможців нагородили призами.

“Подарунки у нас були дійсно дуже різноманітні і цікаві. Наприклад, сертифікати на безкоштовний картинг, катання на квадроциклах, на квест-кімнати, батути. Дитина отримувала самокат, портативну колонку, портфелі. Тобто ми підбирали подарунки відповідно до вікової категорії”, – додала Анна Воронюк.

Звання “Супер Тато 2021” отримав Ярослав Юра. Друге місце посів Юрій Березовський, а третє – Сергій Грищук. Також було відзначено переможців в окремих номінаціях. Так, “Супер сильним” було визнано Сергія Сідлецького, “Супер інтелектуальним” – Ігоря Воронюка, “Супер швидким” – Дмитра Андрєєва, “Супер риболовом” став Олексій Колісніченко, а звання “Супер господар” здобув В’ячеслав Чернецький. Проте головним подарунком для дітей та батьків стало те, що вони разом провели пів дня на свіжому повітрі, збагатились позитивними емоціями та стали ще ближчими одне до одного.

У найближчих планах “Центру підліткових клубів за місцем проживання” проведення Свята Івана Купала та “Шалених перегонів”, які так полюбились юним вінничанам та їхнім батькам.

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня