, 19 Травня
booked.net

Переселені до Вінниці тигриця та ягуар знайшли опікунів

Евакуйовані до Подільського зоопарку Вінниці ягуар Джекі та тигриця Ліза знайшли собі опікунів. Тепер тварини не лише перебувають у повній безпеці, а й мають підтримку меценатів, повідомляють у Подільському зоопарку.

Усурійську тигрицю Ліза взяли під опіку “айтішники” з компанії Delphi Software, а ягуара Джекі – голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий.

Зауважимо, що Джекі та Ліза перебрались до Вінниці з приватного зоопарку на Одещині. Зараз великі котячі звикають до нових умов та поступово виходять зі стресового стану. 

Опікуни вже підписали відповідні договори із Подільським зоопарком. Кошти, які вони перераховуватимуть, йтимуть на придбання кормів для тварин.

“Ці звірі потребують спеціального харчування. Тож, аби зменшити навантаження на зоопарк, я взяв на себе зобов’язання щомісяця забезпечувати норму м’яса для ягуара”, – зазначив Вячеслав Соколовий.

“Через військові дії 3-річна Ліза стала вимушеною переселенкою. Ми не змогли стояти осторонь, тож з радістю зголосились стати опікунами тигриці”, – поділилась новиною команда Delphi Software.

В адміністрації зоопарку зазначають, що нові мешканці швидко звикають до свого нового дому.

“Динаміка дуже позитивна. І ягуар, і тигриця успішно споживають корм, п’ють воду, гуляють по території вольєру. Хоч ми наразі не задоволені цими вольєрами, оскільки вони не пристосовані для цих тварин, але ми сподіваємося, що за підтримки усіх небайдужих та зусиллями Подільського зоопарку, ВОКСЛП «Віноблагроліс» та наших меценатів до кінця осені ми збудуємо для наших нових мешканців нові вольєри, де їм буде комфортно та які відповідатимуть усім зооветеринарним вимогам”, –  зазначають в адміністрації зоопарку.

Адміністрація Подільського зоопарку зустрілась із проектантами нових вольєрів. У технічному завданні було наголошено, що вольєр потрібно звести у відповідності до всіх зооветеринарних вимог для даного виду тварин. Зокрема, у вольєрі для ягуара має бути зимівник з опаленням. Адже для цього хижака з родини кошачих температура повітря для його нормального перебування має бути не нижче 10 градусів.

Житимуть переселенці під одним дахом у вольєрі на дві секції. Коли ж тварини отримають нові вольєри, їм шукатимуть партнерів для створення родин. 

Возможно, это изображение большая кошка

Возможно, это изображение большая кошка

Возможно, это изображение большая кошка

Останні новини

Новини

18 Травня
17 Травня