, 27 Червня
booked.net

Переселенці, які оселились на Вінниччині, отримали 56 000 продуктових наборів від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу

Волонтери Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу за неповних два місяці передали 56 000 продуктових наборів у 62 громади Вінницької області. Довгими днями благодійники приймали, розвозили та розфасовували продукти, щоб посильно підтримати переселенців, які оселились на Вінниччині.

Як повідомляють у гуманітарному штабі, реалізувати такий масштабний проєкт вдалося завдяки згуртованій праці громад, Вінницької обласної ради, Вінницької міської ради та волонтерських організацій. 

На кожному етапі роботу координували очільник гуманітарного штабу, прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках  Володимир Гройсман, голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий та голова Вінницької громади Сергій Моргунов.

Особливу роль у цій історії відіграла гуманітарна місія Швейцарії. Швейцарські партнери виділили кошти на придбання продуктів для переселенців.

Цікаво, що всі продукти, закуплені для формування 56 000 пакунків – українського виробництва. Таким чином, підтримку отримали не лише переселенці, а й вітчизняні виробники.

Останні новини

Новини

24 Червня
23 Червня