, 30 Травня
booked.net
21 Грудня, 2020, 13:59

Перші «Пакунки пацієнта» передали Ямпільській районній лікарні

Заступник голови Вінницької обласної ради Володимир Кістіон у Ямпільську районну лікарню привіз перші «Пакунки пацієнта» – це набори для тих, хто захворів на коронавірус.

Допомогу він передав головному лікарю медзакладу і та медичному директору.

«…відновив роботу спецфонду «СтопВірус» на Ямпільщині. На жаль, COVID-19 продовжує розповсюджуватись. Тому було прийнято рішення про те, що будемо спрямовувати допомогу не тільки медичним працівникам, а й пацієнтам, – повідомив Володимир Кістіон на своїй сторінці у Фейсбук. – Пакунки містять необхідні медичні засоби та вітаміни, засоби особистої гігієни та побутові речі, які мають полегшити перебування пацієнтів у лікарнях. Ще раз мав нагоду подякувати лікарям та всьому медичному персоналу за боротьбу за життя кожного пацієнта, людяність та професіоналізм».

Новий проект «Пакунок пацієнта» від спецфонду «Стопвірус» став можливий завдяки родинам Володимира Гройсмана, Сергія Моргунова та В’ячеслава Соколового, які надали кошти на створення «пакунків»

СпецФонд «Стопвірус» створений на базі Фонд громади «Подільська громада» за ініціативи Володимира Гройсмана та Сергія Моргунова.

Перші «Пакунки пацієнта» передали Ямпільській районній лікарні

Його мета – підтримка та поширення медичних, профілактичних та інформаційних заходів протидії розповсюдженню вірусу Covid-19

З 17 березня по 17 липня час фонд об’їздили 136 лікарняних закладів по Вінницькій області. Кожного дня формували пакунки допомоги і передавали їх згідно актів прийому-передач. Щодня звітували по надходженням, витратам та переданій допомозі. Передавали все, від засобів індивідуального захисту, ліків, дороговартісного обладнання до цукерок для лікарів та святкових Пасок для одиноких та малозахищених осіб.

Останні новини

Новини

29 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня