, 27 Січня
booked.net
28 Вересня, 2020, 18:30

Петро Швець: розвиток громади та задоволені мешканці – це головна моя мета

Політсила «Українська Стратегія Гройсмана» висунула кандидатом на посаду Джулинського сільського голови  діючого керманича Петра Швеця.

Петро Васильович  користується повагою та довірою серед земляків. Він ефективний управлінець та хороший господар.  Жителі Джулинки обирали його на керівну посаду чотири рази з 2002 року, а в  2016 – коли була створена Джулинська ОТГ, довірили роль керівника об’єднаної громади.

Петро Швець, Джулинська ОТГ, Бершадський район
Петро Швець

Джулинська ОТГ – перша в Бершадському районі об’єднана територіальна громада, до її складу увійшли села Джулинка, Берізки-Бершадські,  Чернятка та Хмарівка. Завдяки проведенню  реформи  децентралізації та професійному керівництву сільського голови  у джулинській громаді було  вирішено багато  інфраструктурних питань: утеплення та  ремонт шкіл, реконструкцію дитячих садочків, ремонт доріг, відкриття ЦНАПу, забезпечення медичною допомогою тощо.

Петро Швецькаже, що проблем та викликів в громаді залишається ще вдосталь, і щоб їх розв’язувати якнайшвидше та з користю для людей вирішив приєднатися до «Української  Стратегії Гройсмана».

– Це  команда, яка  працює для людей, займається децентралізацією та має великі плани щодо розвитку Вінниччини. Я дуже поважаю Володимира Борисовича, адже він ніколи не робить порожніх заяв. Поруч з ним – досвідчені професіонали, які не просто реагують на наявні виклики, а й здатні працювати на випередження. Впевнений, що разом з цією командою я зможу зробити для земляків набагато більше ніж самотужки.

Петро Васильович зазначає, що його головне завдання на посаді сільського голови – працювати для людей.

– Хочу бачити в своїй громаді задоволених усміхнених людей. Планую робити дороги, вуличне освітлення. Усі проблеми, які виникають – намагаємося одразу вирішувати. Сподіваюся що за п’ять наступних років наша громада не буде мати вже жодних проблем.

Каже, що бачить Вінниччину процвітаючим регіоном, але для цього потрібно сумлінно працювати і керувати мають професійні, відповідальні та цілеспрямовані люди.

Останні новини

Новини

26 Січня
25 Січня