, 24 Жовтня
booked.net
22 Червня, 2021, 10:13

Під час фестивалю польової кухні у Вінниці пройде ветеранський ярмарок

Борщем, супом та кашею частуватимуть вінничан на фестивалі польової кухні. Його проводять на знак пам’яті про загиблого вінничанина, кухаря батальйону «Київська Русь» Тараса Сича. Цього року дійство відбудеться 28 червня під відкритим небом, у Центральному парку культури та відпочинку міста. Його організовують міський палац мистецтв «Зоря» та Благодійний фонд «Подільська громада».

Особливістю цьогорічного фесту стане ветеранський ярмарок, який зініціював тематичний фонд «Арсенал підтримки». Учасники АТО/ООС, які після демобілізації відкрили власну справу, матимуть можливість презентувати свою продукцію і таким чином підтримати діючих військовослужбовців.

«Мета фестивалю не в тому, щоб нагодувати відвідувачів, – це передусім благодійна акція, покликана об’єднати громаду в добрі і підтримати тих, хто цього нині потребує, наших бійців на передовій, – повідомляють організатори. – Тому при вході у павільйон польової кухні та на локаціях, де здійснюватиметься торгівля, будуть розміщені скриньки для збору коштів на підтримку наших бійців на сході. А в рамках ветеранського ярмарку проводитиметься збір коштів до фонду «Арсенал підтримки», який допомагає ветеранам розпочати власну справу».

Вінничанин Тарас Сич був пацифістом, та ситуація в Україні змусили його стати активним учасником Революції гідності, а сумління покликало на гарячий Донбас. На війну він пішов добровольцем у 2014 році, служив кухаром 25-го батальйону територіальної оборони «Київська Русь». Загинув 13 лютого 2015 року під мінометним вогнем у Дебальцевському котлі.

 

Останні новини

Новини

23 Жовтня
22 Жовтня
21 Жовтня