, 24 Жовтня
booked.net

Під виглядом модельної студії біля Вінниці знімали дитяче порно

У Вінницькому районі у приватному будинку 22-річна вінничанка та 34-річний уродженець Австрії під виглядом модельного агентства облаштували дитячу студію.  Але знімати далеко не дитячі відео, а напівоголених малолітніх хлопчиків та дівчат, після чого продавали виготовлені матеріали на закритих сайтах.  

Під виглядом модельної студії біля Вінниці знімали дитяче порно

За словами начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Івана Іщенка, ця злочинна група близько трьох років займались виготовленням та розповсюдженням продукції порнографічного змісту за участі дітей.

В ході розслідування з’ясувалося, що зловмисники без згоди батьків проводили фото,  відеозйомку дітей та викладали на закритих сайтах у віртуальному сховищі та продавали переважно іноземцям за криптовалюту, яку в подальшому конвертували у гривні. За висновком мистецтвознавчої експертизи, проведеної спеціалістами Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру, відзняті фото та відеоматеріали мають ознаки дитячої порнографії.

Під час проведення санкціонованих обшуків слідчі вилучили мобільні телефони, комп’ютерну техніку, електронні носії інформації та інші речові докази. Обшуки за місцем проживання підозрюваних тривають.

Під виглядом модельної студії біля Вінниці знімали дитяче порно

Останні новини

Новини

23 Жовтня
22 Жовтня
21 Жовтня