, 27 Листопада
booked.net

Підприємство з Черкащини розгортає переміщене до Вінниччини виробництво

19 травня, голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий зустрівся з представником релокованого з Чернігівщини на Вінниччину підприємства харчової промисловості. У зустрічі взяли участь заступник голови обласної Ради Дмитро Чаленко, депутати обласної Ради Олександр Хом`як і Андрій Поліщук.

За словами представника підприємства, виробничі потужності будуть розміщені на території Барської громади. Там у квітні 2022 року релоковане підприємство придбало приміщення колишнього хлібзаводу. Нині проводяться ремонтні та монтажні роботи. А вже восени завод планує запустити переробку горіхів, виробництво прянощів і приправ. Передбачається, що на підприємстві буде створено близько 50 робочих місць.

– Кожне нове переміщене підприємство в нашій області  – це додаткове джерело фінансових надходжень до місцевих та державного бюджетів і нові робочі місця для жителів Вінниччини, – зазначив голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. –  Сподіваємось, що  збільшення кількості релокованих  підприємств на Вінниччині підсилить промисловий потенціал області.  Переконаний, що економіка України має працювати максимально ефективно навіть в умовах воєнного часу,  а для цього швидко відновлюватися на нових майданчиках та брати курс на розвиток.

Вячеслав Соколовий підкреслює, що обласна Рада і голови територіальних громад у межах своїх повноважень готові сприяти якнайшвидшому початку роботи релокованих підприємств, створюючи для них відповідні умови.

– Економічні питання, а саме розміщення підприємств, працевлаштування людей, які перемістились із тих чи інших територій країни під час війни, – це один із напрямів роботи нашого Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, – додає голова обласної Ради.

Довідково. Після вторгнення росії в Україну велика кількість підприємств на Сході, Півдні та Півночі країни опинилися в зоні бойових дій, що унеможливило ведення бізнесу. Місцем релокації, в основному,  стали вісім областей у Центральній та Західній Україні, серед них – Вінниччина.

Останні новини

Новини

25 Листопада
24 Листопада
23 Листопада