, 2 Квітня
booked.net

Після пожежі у Вінницькій обласній бібліотеці імені Отамановського проведуть перевірку дотримання правил безпеки

Днями відбулося засідання робочої групи, створеної за розпорядженням голови обласної ради Вячеслава Соколового, з метою вивчення питання виникнення пожежі у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Отамановського. 

Директорка Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Отамановського Лариса Сеник поінформувала членів робочої групи про наслідки пожежі. Вона зауважила, що бібліотечні фонди та приміщення, розташовані на верхніх поверхах будівлі, не постраждали, потребує ремонту ділянка даху.

Крім того, робоча група ознайомилася з висновками щодо причин виникнення пожежі, наданими дослідно-випробувальною лабораторією ГУ ДСНС України у Вінницькій області, – інформує Вінницька обласна рада.

Після пожежі в бібліотеці ім. В. Отамановського у Вінниці проведуть перевірку

Проведуть перевірку

Робоча група проведе в приміщенні бібліотеки перевірку дотримання вимог правил пожежної і техногенної безпеки; технічного стану автоматичної сигналізації, пожежного водопостачання щодо можливості їх експлуатації, а також забезпечення приміщень об’єкту необхідною кількістю первинних засобів пожежогасіння, покажчиків та знаків безпеки, стану евакуаційних виходів, комплектації пожежних щитів та пожежних кран-комплектів; ведення документації з питань охорони праці, пожежної безпеки та цивільного захисту, в тому числі наявності інструкцій з пожежної та техногенної безпеки, проведення інструктажів із працівниками тощо.

Останні новини

Новини

31 Березня
30 Березня
29 Березня
28 Березня