17 Липня, 2020, 16:53
Планшет розбрату: у Вінниці через гаджет дитина втекла з дому

Ввечері 16 липня до поліції Вінниці звернулася жінка з повідомленням про зникнення свого 10-річного сина. Про це інформує пресслужба поліції.
За словами заявниці, близько другої години дня малий посварився з братом через планшет. Спересердя дитина пішла у двір гуляти та додому не повернулася.
Пошуки хлопця почали з мікрорайону Вишенька, де він мешкає. Близько 23.00 год на вулиці Келецькій поліцейський у дворі багатоповерхівок знайшов хлопчика.
З дитиною та її рідними провели профілактичну роботу.
Загалом від початку року поліцією Вінниччини розшукано 220 дітей.








