, 10 Червня
booked.net

Пластика заради життя – інноваційні технології вінницьких медиків

Важко дихати, говорити та просто жити. Такі думки часто виникають у тих, хто пережив видалення пухлини голови та шиї. Ці зони одні з найскладніших, адже від них залежать процеси травлення, дихання, робота органів чуттів та мовлення. Видалення пухлини, особливо великого розміру, може призвести до погіршення або повної втрати цих функцій.

Виправити це можливо!

У Подільському регіональному центрі онкології використовуються надсучасні методи лікування, які практикують у клініках світу. Серед яких трансплантація тканини з інших ділянок тіла в область дефекту голови, шиї та щелепи. Операцію виконуємо навіть у складних випадках.

Частину язика замінили  передпліччям.

Одному із наших пацієнтів діагностували рак язика з поширенням на ротоглотку..

Команда наших професіоналів:

хірург-стоматолог вищої категорії Блеснюк Жанна Вікторівна із асистентами Орловим Валерієм Георгійовичем та Куштою Анною Олександрівною видалили пухлину та провели реконструкцію ділянки дефекту клаптем із передпліччя.

“Операція пройшла успішно, а реабілітація – швидко та безболісно. Усе завдяки техніці тривалого післяопераційного знеболення, яку ми також використовуємо у нашому відділенні пухлин голови та шиї. Ми наголошуємо, що рак – це не вирок. Головне вчасно звернутися до лікаря”, – розповів директор закладу Перегончук Сергій Борисович

Фахівці Подільського центру проконсультують та допоможуть.

Телефонуйте: 0432-65-52-71; (067)-455-24-60; (050)-010-58-05

Останні новини

Новини

9 Червня
8 Червня
7 Червня
6 Червня