, 5 Червня
booked.net
22 Квітня, 2021, 17:02

Плату за навчання у вишах учасникам АТО/ООС та членам їхніх родин компенсуватимуть і надалі, – заступник голови Вінницької обласної ради Ігор Івасюк

Вже кілька років на Вінниччині діє програма компенсації плати за навчання у закладах вищої освіти для тих учасників АТО/ООС та членів їхніх родин, які навчаються за контрактом. Чи припиниться фінансування у поточному році – в етері програми “Політична думка” ТРК “Вінниччина” розповів заступник голови Вінницької обласної ради, представник “Української Стратегії Гройсмана” Ігор Івасюк.

  • Вінницька область є унікальною – в тому плані, що тільки тут за кошти обласного бюджету вже кілька років поспіль виплачується компенсація за оплату навчання у закладах вищої освіти тим учасникам АТО/ООС та членам їхніх родин, які навчаються за контрактом, – повідомив Ігор Івасюк. – Попри побоювання декого з ветеранів щодо припинення цієї програми,  можу запевнити, що вона буде фінансуватися й надалі. Навпаки, на прохання ветеранських організацій, до цієї програми включено й членів родин учасників війни в Афганістані, тож підстав для занепокоєння немає.

Останні новини

Новини

4 Червня
3 Червня
2 Червня
1 Червня
31 Травня