, 2 Грудня
booked.net

По півцентнера борошна можуть отримати у Вінниці багатодітні родини переселенців

3 листопада, на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради ухвалено рішення щодо надання додаткової підтримки багатодітним сім’ям, з числа внутрішньо переміщених осіб, що перебувають на обліку в департаменті соціальної політики Вінницької міської ради.
Кожна родина отримає по 50 кг борошна з матеріального резерву Вінницької міської територіальної громади, говорить перша заступниця директора департаменту соціальної політики міської ради Наталія Паламарчук.

“До тих, хто може отримати борошно, зателефонують працівники департаменту соціальної політики й запросять їх за адресою вул. Соборна, 68, аби отримати благодійну допомогу. Її роздаватимуть з 10:00 до 16:00 години. З собою необхідно мати документ, який посвідчує особу та довідку внутрішньо переміщеної особи”, – додає Наталія Паламарчук.

Загалом фахівці департаменту соціальної політики планують видати благодійну допомогу 110 багатодітним родинам вимушених переселенців.

Нагадаємо, в рамках ініціативи “Вінничани важливі” з місцевого матеріального резерву Вінницької міської територіальної громади таку підтримку вже отримують багатодітні сім’ї вінничан, що перебувають на обліку в департаменті соціальної політики Вінницької міської ради як отримувачі пільг в оплаті за житлово-комунальні послуги.

Останні новини

Новини

1 Грудня
30 Листопада