, 11 Серпня
booked.net

Поблизу Ладижина браконьєри виловили двох червонокнижних осетрів

Співробітники Вінницького рибоохоронного патруля затримали браконьєрів, які виловили з Ладижинського водосховища двох червонокнижних осетрів. Порушникам загрожує штраф на суму 96 000 гривень. 

“Випадок зафіксовано на річці Південний Буг поблизу міста Ладижин. В ході рибоохоронної роботи встановлено, що порушники здійснювали незаконний лов риби на гумовому човні використовуючи зяброві сітки. У результаті незаконних дій громадянам вдалося добути два осетра російських загальною вагою 30 кг., який занесений до Червоної книги України. Збитки, завдані рибному господарству України, становлять 96 000 грн”, – інформують у рибоохоронному патрулі. 

На Вінниччині браконьєри відповідатимуть за вилов двох червонокнижних осетрів На Вінниччині браконьєри відповідатимуть за вилов двох червонокнижних осетрів

Штраф за один екземпляр впійманого осетра російського становить по 48 000 грн. На винних осіб складено адміністративні протоколи за ст. 90 КУпАП. Матеріали справ буде направлено в суд. Заборонені знаряддя лову вилучені.

У Вінницькому рибоохоронному патрулі просять невідкладно повідомляти на «гарячу» телефонну лінію про порушників рибальства за номерами: (068) 018-37-52 або (073) 004-86-06.

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня